آموزش اکسل پیشرفته را از اینجا می توانید شروع کنید

آموزش رایگان اکسل مقدماتی تا پیشرفته
100%
تخفیف

12 ساعت آموزش رایگان اکسل مقدماتی تا پیشرفته

4.04 48 رای
35000 – رایگان!

در دوره آموزش اکسل مقدماتی آموزش رو از سطح صفر شروع خواهیم کرد و پس از آشنایی با اکسل و ابزارهای کاربردی آن، با فرمول نویسی در اکسل آشنا خواهیم شد.پس از آن وارد مباحث پیشرفته تر مثل فرمول نویسی ترکیبی و استفاده همزمان از چندین فرمول خواهیم شد.

8,172
35000 – رایگان!

شروع اکسل و یادگیری نحوه کار با آن برای کسانی که میخواهند تازه یک نرم افزار را یاد بگیرند، یکی از دغدغه های تمام نشدنی می باشد.ذهنمان همش درگیر این سوالات می باشد که اکسل رو از کجا شروع کنم…؟ چه مواردی رو باید یاد بگیرم که تو شغلم بدرد بخوره…؟ الان سطح اطلاعات من از اکسل در چه حدی می باشد…؟ کدام ابزار و توابع اکسل ضروری و پرکاربرد است…؟ و سوالاتی از این دست که شروع یادگیری اکسل را برایمان سخت می کند.

نیاز نیست موضع را اینقدر برای خودتان سخت کنید.ما اینجا چند روش ساده پیشنهاد خواهیم داد تا یادگیری اکسل را زود شروع کنید و در کمتر از 20 روز خود را به حد مطلوبی از اکسل برسانید.جوری که بتوانید سطح دانش اکسل خود را بالا برده و بتوانید نیازهای روزمره خود را برطرف و با کمی تلاش حتی بهتر از همکاران و اطرافیان خود شوید.

اکسل را از کجا شروع کنم و چه چیزهایی رو یادبگیرم…؟

ما بجای اینکه ذهن شمارو با لیست بلندی از نام ابزار و توابع مقدماتی موردنیاز برای شروع کار با اکسل درگیر کنیم در 4 گام اساسی هرآنچه که باید برای شروع یادگیری اکسل و رسیدن به سطح پیشرفته نیاز دارید را بصورت دوره های ویدئویی کاملا رایگان آموزش خواهیم داد.شما می توانید با توجه به سطح اطلاعات خود از اکسل یکی از گام هارو به عنوان نقطه شروع یادگیری اکسل انتخاب کنید و اطلاعات خودتون رو در اکسل بالا ببرید.

خیلی سریع آموزش اکسل رو شروع کن...

برنامه‌نویسی مقدماتی در اکسل
100%
تخفیف

دوره آموزش مقدماتی VBA در اکسل

4.56 16 رای
35000 – رایگان!

دوره آموزش مقدماتی VBA دراکسل، یک دوره مقدماتی و آموزش سریع برای کسانی که تازه می خواهند وارد دنیای برنامه نویسی شوند.ما در این دوره VBA رو از سطح صفر شروع می کنیم و بصورت پروژه محور یک فاکتور فروش تحت یوزرفرم طراحی می کنیم.

3,179
35000 – رایگان!

اگر اکسل را پیشرفته یاد گرفتید اکنون وقت آن است که با VBA محدودیت های اکسل را کنار بزنید و کار خود را توسعه دهید.ما در این دوره بصورت پروژه محور VBA را از سطح صفر آموزش می دهیم پس اگر چیزی از برنامه نویسی نمیدانید نگران نباشید.برای شرکت در این دوره همینکه اکسل رو مقدماتی بدانید کافیست.اکسل امکانات بسیار زیادی برای ما قرار داده است و بسیاری از نیازهای ما بوسیله آنها رفع می شود.پس شدیدا توصیه می کنم تا زمانی که اکسل را بصورت حرفه ای یاد نگرفته اید وارد مباحث VBA نشوید.

3 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید