درخواست مشاوره و راهنمایی اکسل

اگر در کار با اکسل با مشکل مواجه شده اید و به کمک نیاز دارید ما می توانیم کمکتان کنیم

هدف اصلی تیم جاویدسافت ارائه مطالب و ویدئوهای آموزشی بصورت تخصصی در زمینه نرم افزار اکسل (Excel) می باشد.اما ممکن است شما درحال طراحی یا انجام یک پروژه یا طراحی یک فرم برای شرکت هستید ولی الان به مشکل برخوردید.تیم ما با پایبند بودن به خط مشی اصلی خود(یعنی آموزش)، سعی دارد تا آنجا که می تواند در هر زمان و مکانی در سریعترین زمان ممکن درکنار شما باشد و در حل مشکل شما را راهنمایی کند.

ما اینجا هستیم تا با مشاوره و راهنمایی در اکسل همیار همیشگی شما در اکسل باشیم.

ما چگونه به درخواست شما پاسخ خواهیم داد...

تیم ما بعد از دریافت درخواست شما، شرایط درخواست و راهنمایی شما را بررسی خواهد کرد.درصورتی که راهنمایی شما پروسه و زمان زیادی را از تیم ما نگیرد بصورت رایگان مشکل شما حل یا درصورت ضمیمه بودن فایل، مشکل فایل برطرف شده و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
اما اگر درخواست شما در سطح یک پروژه کوچک باشد ما هزینه پیشنهادی برای انجام پروژه را ارسال می کنیم که درصورت موافقت شما پروژه انجام خواهد شد.

شما چگونه باید درخواست بدهید...

شما بوسیله فرم زیر می توانید نوع و شرایط درخواست مشاوره و راهنمایی یا سفارش پروژه خود را با توضیحاتی کامل و با پیوست یک نمونه فایل، مطرح کنید و با دکمه ارسال درخواست درخواست خود را برای ما ارسال کنید.لطفا ایمیل و سایر مشخصات خود را با دقت وارد کنید تا هنگام پاسخ به درخواست شما با مشکل مواجه نشویم.
مشاوره و راهنمایی در اکسل

نکات مهم درخواست مشاوره و راهنمایی

لطفا موارد زیر را در ارسال درخواست رعایت کنید

ایمیل خود را با دقت وارد کنید.زیرا پاسخ تیم ما به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
درخواست خود را درقالب یک نمونه از فایل اصلی و با توضیحاتی کامل و شفاف ارسال کنید.
حداکثر حجم فایل ارسالی نباید از ۱مگابایت بیشتر بوده و حدالامکان فایل با نرم افزار ZIP فشرده و کم حجم کنید.
اگر درخواست انجام پروژه داشتید حتما سقف مبلغ قابل پرداخت برای سفارش پروژه را اعلام کنید.به هرحال حداقل هزینه انجام پروژه ۲۰,۰۰۰ تومان می باشد.

فرم درخواست مشاوره و راهنمایی در اکسل

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید