آموزش ویدئویی اکسل پیشرفته

(0 بررسی)
رایگان
اکسل پیشرفته

معرفی دوره آموزش پیشرفته اکسل

دوره اکسل پیشرفته

دوره آموزش اکسل پیشرفته برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوره رایگان اکسل مقدماتی را گذرانده اید و تمام مطالب آن را یاد گرفته اید اکنون می توانید جهت افزایش سطح اطلاعات و مهارت های اکسلی خود در دوره آموزش پیشرفته اکسل که یک دوره غیرحضوری اکسل می باشد،شرکت کنید.این دوره که ادامه دوره مقدماتی و پیشنیاز آن اتمام  دوره رایگان اکسل مقدماتی می باشد، سعی شده فرمول‌ها و ابزارهای پیشرفته اکسل بصورت پروژه محور آموزش داده شود.

نحوه دنبال کردن دوره :

به یاد داشته باشید که مهمترین اصل برای کسی که میخواهد یک آموزش رو از صفر شروع کند، متوالی و مرتبط بودن مطالب با یکدیگر هست.بر همین اساس تمامی دروس ردیفی و پیشنیاز هم می باشند پس توصیه میکنم تمامی آمورش ها را مرتب دنبال کنید.

مباحث آموزش اکسل پیشرفته :

دوره غیرحضوری اکسل پیشرفته که ادامه دوره مقدماتی می باشد، وارد مباحث پیشرفته اکسل می شویم و با ابزار و توابع پیشرفته اکسل طراحی های خودمان رو حرفه ای می کنیم.

تمرین های کاربردی :

برای اینکه شما مطالب و آموزش ها را خوب درک کنید در آخر آموزش دوره یک گروه با عنوان آموزش های کاربردی (تمرین) وجود دارد.شما می توانید بعد از اتمام هر بحث به این بخش مراجعه کرده و آموزش های کاربردی مرتبط با آن را مشاهده کنید.

پشتیبانی دوره:پشتیبانی جاویدسافت

دانشجویانی که در این دوره ثبت نام می کنند درصورت داشتن هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی با گذاشتن کامنت در انتهای آموزش می توانند از پشتیبانی رایگان این دوره بهره مند شوند.

پیشنهاد جاوید سافت:

بعد از اتمام دوره آموزش اکسل پیشرفته اگر به مباحث برنامه نویسی VBA در اکسل علاقه مند هستید می توانید بصورت رایگان در دوره شروع برنامه نویسی VBA در اکسل شرکت کنید.

ویژگی های دوره

  • درس 7
  • آزمونها 0
  • سطح مهارت سطح مقدماتی
  • زبان فارسی
  • دانشجویان 35
  • ارزیابی بله
فارغ‌التحصیل مهندسی عمران هستم. از سال ۱۳۸۸ بنا به نیازهای شغلی اکسل را به‌صورت جدی دنبال کردم و فعالیت خودم را به‌صورت حرفه‌ای ادامه دادم. علاقه زیادی به برنامه‌نویسی VBA و معرفی قدرت و قابلیت اکسل به تمامی مشاغل دارم.

نظرات

میانگین امتیاز

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *